Apocalyptic Riders
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum Apocalyptic Riders
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Guildove zasady

Goto down 
AutorZpráva
PALin00

PALin00


Poeet p?íspivku : 41
Age : 32
Registration date : 04. 09. 08

Guildove zasady Empty
PříspěvekPředmět: Guildove zasady   Guildove zasady EmptyFri Sep 04, 2009 3:59 pm

1. Ten kto je nasim clenom sa sprava rozumne a neskodi svojim spravanim guilde a hracom v nej ( skodenim sa rozumie napr. vykradanie guildbanky, sustavne vyvolavanie konfliktov, ninjovanie itemov v raidoch mimo guildy a pod. )
2. Pri spolocnych akciach organizovanych guildou sa sprava podla pokynov organizatorov akcie popripade nimi poverenych osob. ( toto sa tyka hlavne raidov kde leader urci trest podla vlastneho uvazenia - blizsie informacie v pravidlach raidov )
3. Ak sa sucasne konaju 2 raidy na ktorych by sa rad zucastnil pricom 1 z toho je organizovany guildou tento ma prednost pred neguildovym raidom. Ak vsak na guildovy raid daneho hraca netreba ( je dost ludi aj bez neho ) po informovani a dohode s raid leaderom daneho guild raidu ho tento moze uvolnit z guild raidu a moze sa ucastnit druheho raidu mimo guildy ( alebo inej akcie ).
4. Vo volnom case ked sa v guilde nic nekona ma nas clen pravo robit si co chce ak to samozrejme nie je v rozpore s dalsimi zasadami guildy ( nesmie napr.: skodit dobremu menu guildy, vyvolavat konflikty, ... )
5. Svoje vyhrady voci vedeniu, clenom guildy, sposobu organizovania akcii a pod. vyjadrim v guilde a v kazdom pripade slusne, popripade tiez s vlastnou alternativou "napravy". Konstruktivna kritika je vitana naopak ohovaranie mimo guildy hned ako sa mi nieco nepaci bez predosleho vyjadrenia nazoru v guilde a diskusii s vedenim guildy na danu vec je nevitane.
6. Registrovanie sa na guildovom fore a stranke nie je povinne ale nerespektovanie tam uvedenych zasad SA NEOSPRAVEDLNUJE ani z dovodu neznalosti ani z nijakeho ineho.

Ten kto k nam chce patrit sa tychto zasad musi drzat. Kto ich dodrziava uzije si s nami vela zabavy, ten kto nie bude od nas vyluceny!

----------
Vedenie AR
Návrat nahoru Goto down
 
Guildove zasady
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Apocalyptic Riders :: Administrácia :: Základné informácie-
Přejdi na: